نیل گشت، مجری مستقیم تورهای تجاری و تفریحی

زن حامله عجیب در چین

نیل گشت > کشور چین > زن حامله عجیب در چین

یک زن چینی مدت ۱۷ ماه است که حامله است اما جنین در رحم او هنوز به مرحله زایمان نرسیده است. به نقل از سی ان ان ” وانگ شی ” این زن حامله عجیب در چین از فوریه سال ۲۰۱۵ باردار شده است و قرار بوده در نوامبر سال گذشته میلادی وضع حمل کند، اما با وجود گذشت ۸ ماه از زمان طبیعی زایمان، جنین در رحم این زن هنوز به مرحله زایمان نرسیده است.

زن حامله عجیب در چین

 

 

زن حامله عجیب در چین

این زن چینی اصرار داشته تا پزشکان او را سزارین کنند اما پزشک معالج به او گفته است که هنوز جفت در رحم او به اندازه کامل تکامل نیافته است. او از آن زمان بیش از ۳۰ بار برای معاینات مختلف به پزشک مراجعه کرده است و بیش از ۱۰ هزار یوان هزینه کرده است.

زن حامله عجیب در چین

او سه ماه پیش و زمانی که حاملگی اش ۱۴ ماهه بوده برای سزارین به دکتر مراجعه کرده اما پزشکان پس از معاینات مختلف به او گفته اند جفت در رحمش هنوز به قدری تکامل نیافته که بتوان عمل سزارین را روی او اجرا کرد.

زن حامله عجیب در چین

دکتر ” هوانگ ” پرشک معالج این زن چینی گفته است از نظر معاینات او، خانم وانگ شی یک زن باردار ۳۸ هفته ای است و جنین او در شرایط طبیعی است اما علایمی از زایمان ندارد. این زن چینی و همسرش گفته اند دیگر از این وضع خسته شده اند و ماه آینده می خواهند هر طور که شده با عمل سزارین نوزاد خود را به دنیا بیاورند.

 

 

گردآوری شده در تحریریه نیل گشت

سفر به چین را با ما تجربه کنید

تورهای مرتبط

نظر خود را ثبت نمایید