021-43390 info@nilgasht.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
021-43390 info@nilgasht.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

بازار ساعت گوانجو چین

راهنمای کامل برای خرید از بازار ساعت گوانجو

بازار ساعت گوانجو بزرگترین بازار ساعت چین و به گفته‌ای بزرگترین بازار ساعت دنیا به حساب می‌آید.

درباره ی بازار ساعت گوانجو

بازار ساعت گوانجو در خیابان ژان ژی لو (ZhanXi Lu) و در منطقه یوکسی (Yuexiu District) واقع شده است. این بازار بزرگترین بازار در کشور چین و به احتمال زیاد بزرگترین در دنیا می‌باشد که در آن بازارهای کوچک و بزرگ عمده فروشی و خرده فورشی ساعت با بیش از صد تامین کننده ساعت و لوازم جانبی آن وجود دارد. بازارهای معروف ساعت در این منطقه به شرح زیر می‌باشند:

ZhanXi KowLoon Watch Center 站西九龙钟表城

Southern Watch Trade Centre 南方钟表交易中心

Southern Trade Center of Horologe 南方钟表城

New KowLoon Watch Center 新九龙钟表城

SanYi Watch city 三一钟表城

اگر در نزدیک این بازارها هستید و قصد پیدا کردن آن‌ها را دارید می‌توانید با نشان دادن نام این بازارها به زبان چینی به شهروندان چینی از آن‌ها ‌کمک بخواهید. در غیر اینصورت باید برای پیدا کردن آ‌ن‌ها زحمت زیادی بکشید. چون چینی‌ها اغلب به سختی به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند.

در این بازار ساعت‌های بیش از ۳۰۰۰ کارخانه چینی عرضه می‌شود که محصولات آن‌ها تماما چینی است. برخی از این برندها، برندهای معروف کشور چین می‌باشند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. برندهایی نظیر امگا (Omega)، رولکس (Rolex)، تیسوت (Tissot)، تگ هیور (Tag Heuer) و…

چند نکته در خصوص خرید از بازار ساعت گوانجو

۱.در نظر داشته باشید که فروشندگان این بازارها خود نیز عنوان می‌کنند که ساعت‌هایی که آن‌ها می‌فروشند به اصطلاح “های کپی” است (High Copy) و ساعت اصل نمی‌باشد. بنابراین به قصد خرید ساعت اورجینال به این بازار نروید. در نظر داشته باشید که می‌توانید ساعت‌های با کیفیت و زیبایی در این بازار خریداری کنید و از این بابت نیز آسوده خاطر باشید.

۲.قدرت چانه زنی شما در این بازار بسیار بالا می‌باشد. پس با شنیدن اولین قیمت سریعا پول را پرداخت نکنید. چون اغلب فروشندگان نمی‌توانند به خوبی به زبان انگلیسی صحبت کنند تا شما در مورد قیمت از آن‌ها سوال می‌پرسید آنان ماشین حساب خود را در دست می‌گیرند و رقم مورد نظرشان را بر روی آن تایپ می‌کنند؛ به عنوان مثال ساعت مد نظر شما پانصد یوان می‌باشد و وی این عدد را بر روی صفحه ماشین حساب خود به شما نشان خواهد داد. بدون شک شما می‌توانید با چانه زنی و سماجت حداقل ۲۰۰ یوان از این مقدار کم کنید. اگر راضی نشد دیگر اصرار نکنید. یا او به شما این ساعت را نمی‌فروشد یا اینکه پس از ترک باجه‌ی وی به دنبال شما خواهد آمد و شما را راضی خواهد کرد! در نظر داشته باشید که اگر قصد خرید چند ساعت را داشته باشید می‌توانید تخفیف‌های خوبی بگیرید.

۳.برای ارتباط برقرار کردن با فروشندگان لازم نیست که از اطلاعات زبانی بالایی برخوردا باشید؛ صرف دانستن چند اصطلاح زیر کار شما را به اصطلاح راه خواهد انداخت:

قیمت این چقدر است؟: How much is this?

این خیلی گرونه!: It’s so expensive از این اصطلاح می‌توانید برای چانه زنی استفاده کنید!

تخفیف؟: Discount?

۴.ساعت کار این بازرا معمولا از ۹:۳۰ صبح تا ۱۰ شب می باشد.

آدرس بازار ساعت گوانجو

شما می‌توانید به راحتی از هر هتلی که در شهر گوانجو اقامت دارید با مترو به این بازار بروید. ایستگاه مترویGuangzhou train railway station در نزدیکی این بازار می‌باشد. پس از رسیدن به این ایستگاه از خروجی D2 آن خارج شوید. پس از آن می‌توانید با نشان دادن آدرس زیر به چینی ها از راهنمایی های آن‌ها استفاده کنید.

Address: Zhan Xi Rd, Guangzhou. 广州市站西路

 

جدیدترین مطالب

بهترین زمان سفر به گوانجو
پارک سنچری شانگهای
تاریخ کشور چین
تالار یادبود دکتر سون یات سن گوانجو
تعطیلات در کشور چین

اشتراک پیامک

از تورهای لحظه اخری و تخفیف دار مطلع شوید!

به فکر خرید از بازار ساعت گوانجو هستید؟

تور های مرتبط

تور نمایشگاه کانتون فیر

از5 تومان
7 شب و 8 روز
دسترسی: بهار 98
0

تور گوانجو ۵ شب

از6,990,000 تومان
5 شب و 6 روز
دسترسی: زمستان 97
0

تور گوانجو ۷ شب

از7,990,000 تومان
7 شب و 8 روز
دسترسی: زمستان 97
0

ارسال پاسخ