تور گوانجو گویلین شانگهای

0
ویژه زمستان
از67,900,000 ریال
ویژه زمستان
از67,900,000 ریال
نام کامل*
ایمیل*
درخواست شما*
افزودن به لیست دلخواه

افزودن آیتم به علاقه مندی ها نیازمند یک حساب کاربری است

3824

سفر به چین شاید آرزوی بیش از نیمی از مردم دنیا باشد تا بتوانند از کشوری با فرهنگ چند هزارساله و دومین اقتصاد برتر دنیا دیدن کنند. تور گوانجو گویلین شانگهای این امکان را به شما می‌دهد که هم‌زمان از سه شهر تاریخی و مهم چین دیدن کنید. گوانجو با ۱۲ میلیون نفر پس از پکن و شانگهای سومین شهر پرجمعیت چین محسوب می‌شود. گویلین از مناظر طبیعی و دیدنی زیبا و بکری برخوردار است و شانگهای پیشرفته‌ترین کلان‌شهر چین بشمار می‌آید. تقریبا تمام گردشگرانی که تابه‌حال به چین سفرکرده‌اند می گویند اگر می‌خواهید کل چین را در یک شهر ببینید بهترین مقصد گوانجو است و اگر به دنبال دیدن کل دنیا در یک شهر هستید حتما از شانگهای دیدن کنید. گشت های شهری گویلین شامل غار رید فلوت و تپه خرطوم فیل است. در تور گوانجو گویلین شانگهای سفری دریایی روی رودخانه لی به سمت روستای زیبای یانگشو را تجربه خواهید کرد. نیل گشت روز، کارگزار تخصصی تور چین، در راستای فعالیت خود تور گوانجو گویلین شانگهای را به صورت هفتگی به شرح زیر برگزار می کند.

۳ شب گوانجو + ۲ شب گویلین + ۴ شب شانگهای

پرواز

Flight Schedule

15 - 25 بهمن
4Feb - 14Feb

اتاق 2 تخته

(DBL)

6790000 تومان
1050$+

اتاق یک تخته

(SGL)

6790000 تومان
1350$+

پرواز

Flight Schedule

15 - 25 بهمن
4Feb - 14Feb

کودک 6-12 سال

(با تخت)

5090000 تومان
1050$+

کودک 2-6 سال

(بدون تخت)

5090000 تومان
600$+

خدمات تور هفتگی تور گوانجو گویلین شانگهای

  • ویزای انفرادی
  • پرواز مستقیم با هواپیمایی ماهان
  • ترانسفر فرودگاهی
  • اقامت در هتل های 4 ستاره
  • صبحانه بوفه
  • ترانسفر بین شهرهای مقصد
  • تور لیدر با تجربه
  • بیمه مسافرتی رایگان

برنامه سفر

روز اولورود به گوانجو

پرواز مستقیم شما با هواپیمایی ماهان در فرودگاه بین المللی گوانجو به زمین می نشیند. پس از گذراندن مراحل اداری پلیس گذرنامه چین و رد شدن از گمرک، تور لیدر شما با در دست داشتن پلاکارد Chinawayz منتظر شما است و پس از خوش آمدگویی شما را تا محل هتل، محل اقامت شما همراهی کرده و در کلیه مراحل ورود به هتل در کنار شما است. شما می توانید کلیه سوالات خود در خصوص کشور چین و برنامه تور را با وی مطرح کرده و در صورت نیاز نسبت به خرید یوان و یا سیم کارت کشور چین اقدام کنید.
الباقی روز به طور کامل در اختیار خود شما است و پس از دریافت کردن اتاق خود در هتل، می توانید به گشت و گذار در شهر و اطراف محل اقامت خود بپردازید

روز دومآزاد

روز سومحرکت از گوانجو به گویلین

بعد از صرف صبحانه بوفه در محل هتل، تور لیدر گروه منتظر شما خواهد بود تا اتاق خود را تحویل داده و به سمت گویلین حرکت کنید. ترانسفر بین گوانجو و گویلین زمینی انجام می شود که بسیار راحت و سریع بوده است. مدت زمان این سفر حدود 5.30 ساعت می باشد. پس از رسیدن به شهر گویلین، تور لیدر شما را جهت رفتن به هتل و گرفتن اتاق همراهی می کند.
پس از دریافت کردن اتاق خود در هتل، به بازدید از غار رید فلوت (Reed Flute) و تپه خرطوم فیل (Elephant Trunk Hill) خواهیم رفت.

روز چهارمحرکت از گویلین به سمت یانگشو

امروز شما فرصت این را خواهید داشت که از مناظر و چشم اندازهای فوق العاده برروی رودخانه لی (Li River) لذت ببرید. کروز از ساعت 9:00 صبح از گویلین خارج شده و در ساعت 14:00 به یانگشو خواهد رسید. این امکان وجود دارد که ناهار ارائه داده شده توسط کروز پاسخگوی انتظارات شما نباشد، به همین علت به شما پیشنهاد می کنیم که صبحانه کافی در هتل میل نمایید.
زمانی که به یانگشو رسیدید، تور لیدر ما شما را در لذت بردن از مناظر روستایی یانگشو همراهی می کند. هم چنین در راه، از خانه یک دهقان محلی دیدن خواهیم کرد.
در ادامه به گویلین بازخواهیم گشت.

روز پنجمحرکت از گویلین به شانگهای

بعد از صرف صبحانه بوفه در محل هتل، تور لیدر گروه منتظر شما خواهد بود تا اتاق خود را تحویل داده و به سمت شانگهای حرکت کنید. ترانسفر بین گویلین و شانگهای هوایی انجام می شود که بسیار راحت و سریع بوده است. پس از رسیدن به شهر شانگهای، تور لیدر شما را جهت رفتن به هتل و گرفتن اتاق همراهی می کند.

روز ششمگشت شهری شانگهای

پس از صرف صبحانه در هتل، برنامه گشت شهری با بازدید از برج تلوزیون شانگهای آغاز می شود. این برج یکی از مشهورترین برج های تلوزیونی در جهان است. شما می توانید همراه با لیدر خود به طبقه ویژه برج که کف شیشه‌ای دارد بروید و هیجان حضور در ارتفاع را تجریه کنید. سپس از موزه توسعه شهری شانگهای در برج تلوزیون دیدن خواهید کرد. مقصد بعدی در این گشت روزانه، کارخانه ابریشم شانگهای خواهد بود. در این کارخانه می توانید، مراحل بافت پارچه ابریشم چینی را از نزدیک ببینید.
پس از صرف نهار، از باغ یو (یویوآن) شانگهای که یکی از زیباترین باغ های این شهر است دیدن خواهید کرد و برنامه گشت روز چهارم به پایان خواهد رسید (از تاریخ 28 شهریور ماه تا 9 آبان ماه 1398 (19 سپتامبر تا 31 اکتبر) باغ یو شانگهای از طرف دولت چین تعطیل است و مسافران عزیز به بازدید معبد شهر خدا خواهند رفت).

روز هفتمآزاد

روز هشتمبازگشت به تهران

پس از رفتن به فرودگاه شانگهای با اتوبوس، بازگشت شما به تهران با پرواز مستقیم ماهان انجام می گیرد.

برنامه پروازی

پرواز رفت سه شنبه ها
پرواز برگشت جمعه ها

IKA/CAN W5081
DEP: TUE 21:10
ARR: WED 08:50

PVG/IKA W5076
DEP: FRI 23:45
ARR: SAT 05:00

تصاویر