اخذ ویزای کشورهای دبی، چین و تایلند توسط آژانس نیل گشت

روادید یا ویزا (Visa) به مدرکی گفته می‌شود که می‌تواند به اشخاصی اعطا گردد که درخواست اخذ اجازه برای گذر از جایی یا ورود به آن را دارند. این مدرک به دارندۀ گذرنامه مجوز می‌دهد که به خاک یک کشور وارد شود، در آن بماند یا آن را ترک نماید. روادید معمولاً دارای محدودیت‌هایی برای افراد خارجی است که به خاک یک کشور وارد می‌شوند؛ این محدودیت‌ها شامل زمان ماندن، شمار رفت‌ و آمد به خاک کشور یا حقوق کار کردن در کشور مورد نظر است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر جهت اخذ ویزا با کارشناسان ما در نیل گشت تماس حاصل نمایید.

ویزای چین

همانطور که همه ما می‌دانیم یکی از مهمترین مراحل روند اداری برای سفر به هر کشوری، گرفتن ویزای آن کشور است. سفارتخانه کشورهای مختلف برای صدور ویزا، قوانینی متفاوت با دیگر کشورها دارند. سفارتخانه کشور چین هم، با توجه به شیوع بیماری کرونا قوانینی مشخص و جدیدی را در سال 2023، برای صدور ویزای چین اعلام کرده است.

جهت اخذ ویزای تجاری چین، متقاضی نیازمند به دریافت دعوتنامه تجاری (بارکددار) از شخص و یا سازمانی در چین بوده که در واقع آن شخص و یا سازمان اسپانسر متقاضی جهت ورود به چین می باشد. پس ار اخذ دعوتنامه جهت اقدام برای اخذ ویزای چین و دریافت اطلاعات بیشتر (نحوه دریافت ویزا و قیمت ویزای چین) با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

ویزای تایلند

 اگر علاقه‌مند سفر به کشور زیبای تایلند هستید باید بدانید ورود به این کشور نیاز به دریافت ویزای تایلند دارید. نیل گشت روز کارگزار مستقیم اخذ ویزای تایلند در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه، بدون نیاز حضوری شما مسافر عزیز در سفارت تایلند، گرفتن ویزا برای سفر به این کشور را برای شما آسان نموده است.  لازم به ذکر است ویزای تایلند به صورت یک لیبل است که در پاسپورت مسافر چسبانده می شود. انواع ویزا بر حسب نوع سفر شما به شرح زیر است:

 • ویزای توریستی تایلند یک‌بار ورود
 • ویزای توریستی تایلند دو بار ورود
 • ویزای تجاری, تحصیلی یک‌بار ورود
 • ویزای تجاری، تحصیلی چند بار ورود
 • ویزای ترانزیت

در رابطه با مدت اعتبار ویزای توریستی تایلند باید به این نکته اشاره کرد که از زمان گرفته شدن ویزا تا سه ماه بعد اجازه ورود به خاک کشور تایلند صادر می‌شود و پس از ورود به کشور نیز تا یک ماه اجازه ماندن در این کشور با این نوع ویزا وجود دارد.

با ویزای توریستی تایلند اجازه کار یا اقامت در این کشور را ندارید و در صورت مشاهده یکی از این موارد طبق قوانین تایلند جریمه سنگینی خواهید شد، همین‌طور اگر حتی یک روز بیشتر از زمان مجاز ثبت‌شده در ویزا در خاک این کشور بمانید علاوه بر پرداخت جریمه برای شما مشکلات دیگری از سوی دولت این کشور ایجاد خواهد شد.

ویزای دبی

اگر شما هم علاقه‌مند سفر به دبی هستید باید بدانید که سفر به دبی نیازمند دریافت ویزا دبی بوده که در ادامه انواع ویزای دبی را معرفی خواهیم کرد.

انواع ویزای دبی

 • ویزای ۱۴ روزه توریستی: که مدت اقامت در این ویزا ۱۴ روز است و اجازه یک‌بار ورود را دارد
 • ویزای ۳۰ روزه سینگل: که مدت اقامت در این ویزا ۲۹ روز است و اجازه یک‌بار ورود را دارد
 • ویزای ۳۰ رزوه مولتی: که مدت اقامت در این ویزا ۲۹ روز است و اجازه چند بار ورود را دارد
 • ویزای ۹۰ روزه سینگل: که مدت اقامت در این ویزا ۸۹ روز است و اجازه یک‌بار ورود را دارد
 • ویزای ۹۰ روزه مولتی: که مدت اقامت در این ویزا ۸۹ روز است و اجازه چند بار ورود را دارد
 • ویزای ۹۶ ساعته: که مدت اقامت در این ویزا ۴ روز است و بیشتر جهت ترانزیت استفاده می‌شود
 • ویزای تجاری دبی: برای افرادی که قصد تجارت در دبی را دارند و نیاز به بستن قراردادهای رسمی دارند
 • ویزای کار دبی: مخصوص افرادی است که در دبی می‌خواهند مشغول کار شوند و باید توسط شرکتی که افراد در آنجا می‌خواهند کار کنند باید اقدام شود